"Віндов" - виготовлення столярних виробів, вікон та дверей із масиву хвойних і твердолистяних порід за індивідуальними замовленнями !!!

Русский    |    English
ГОЛОВНА    |    ПРОДУКЦІЯ    |    ФОТОГАЛЕРЕЯ    |    КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ    |    КОНТАКТИ
Наші контакти
Ужгород, вул.Чурговича,3
Тел.:+38 0312 66-01-15
Моб.:+38 095 557-04-05
Ми на карті
E-Mail: windowuz@gmail.com
 
Керівник:
Леонід Ігнатович Кеслер

Менеджер:
Марія Пучкова

 
КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ
 

Поради щодо експлуатації та догляду міжкімнатних дверей:
  1. Двері, коробки та лиштва найкраще зберігаються в горизонтальному вигляді в сухому та вентильованому приміщенні, відсоток вологості не має перевищувати позначки 70%. Двері разом з комплектуючими не повинні знаходитися на відстані менше 1 метра від джерела опалення, а також є недопустимим пряме попадання на них сонячних променів. Рекомендуємо зберігати упаковку з поліетилену до моменту установки дверей.

  2. Якісний монтаж дверей виконується виключно кваліфікованими фахівцями, згідно до вимог сучасних технолгій. Майстрами використовується весь комплект необхідних інструментів. Ми радимо скористатися послугами професійних монтажників, що є працівниками нашого підприємствами. Ми гарантуємо: роботи будуть проведені якісно та швидко. Не слід самостійно займатися установкою дверей, а також залучати до цього сторонніх людей, знайдених по оголошеннях в газеті. Майте на увазі той факт, що неграмотно виконаний монтаж може зіпсувати двері або ж і зовсім зламати їх. Звичайно, в такому випадку ніхто не відшкодує вам понесених витрат.

  3. Запам'ятайте: головним ворогом дверей є висока вологість у приміщенні. Монтаж міжкімнатних дверей повинен виконуватися тільки після того, як у кімнатах будуть закінчені всі «мокрі» роботи - зроблена стяжка бетонних підлог, пофарбовані стіни або виконана наклейка шпалер. Щоб не сталося викривлення полотна, зміни його геометричних розмірів та руйнування лакового покриття необхідно ретельно провітрити приміщення та просушити його. В тих приміщеннях, де вологість повітря сягає або й перевищує 60-70%, необхідно вжити додаткових заходів для просушування повітря.

  4. Догляд за дверима повинен бути таким же ретельним, як і догляд за дорогими меблями. Для видалення пилу слід використовувати спеціальну серветку, суху м'яку ганчірку або ж   м'яку насадку від пилососу. Бережіть двері від попадання на них прямих сонячних променів, води або розчинників, а також від механічних пошкоджень та дотиків з гарячими предметами.


Рекомендації по догляду за дерев'яними вікнами:
  1. Установку вікон ні в якому разі не слід проводити самостійно або довіряти цю робою неспеціалісту. Підприємство «Віндов» радить скористатися послугами професійних монтажників, що працюють у нас. Ми гарантуємо, що всі роботи будуть виконані якісно та в строк.

  2. У тому випадку , якщо монтаж віконних блоків планується проводити одночасно з оздоблювальними роботами всередині приміщення, обов'язково слід вжити заходів щодо вирівнювання вологості (провітрювання , осушення).

  3. Для того щоб видалити з поверхні вікна бруд і надати фарбі первісний вигляд, ми рекомендуємо Вам застосовувати два рази на рік спеціальні засоби: Zowosan Pflegeset- комплект по догляду   за дерев'яними вікнами, який забезпечить належний захист від впливів різноманітних природніх явищ.

 
© ПП "Віндов" Розробка сайту - Crafit.com