"Віндов" - виготовлення столярних виробів, вікон та дверей із масиву хвойних і твердолистяних порід за індивідуальними замовленнями !!!

Русский    |    English
ГОЛОВНА    |    ПРОДУКЦІЯ    |    ФОТОГАЛЕРЕЯ    |    КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ    |    КОНТАКТИ
Наші контакти
Ужгород, вул.Чурговича,3
Тел.:+38 0312 66-01-15
Моб.:+38 095 557-04-05
Ми на карті
E-Mail: windowuz@gmail.com
 
Керівник:
Леонід Ігнатович Кеслер

Менеджер:
Марія Пучкова

 
ДЕРЕВ'ЯНІ ВІКНА (євробрус).
 

Завдяки багатьом безумовним перевагам якісно виготовлені дерев'яні вікна протягом багатьох років виступають своєрідним символом по-справжньому теплої та затишної домівки, офісної респектабельності та ознакою гарного смаку.
Вікна з натурального дерева відмінно поєднуються з меблями, дверима, паркетом, несуть в собі класичну вишуканість та сучасну функціональність. Не варто забувати, що вікна - «очі домівки» і від того, яким чином вони виглядають залежить загальне враження, яке справляє на оточуючих інтер'єр. Дерев'яні вікна однаково гармонійно впишуться в обстановку будь-якого сучасно облаштованого приміщення, підтримають як класичний стиль, так і «модерн». Окрім високого ступеню надійності та функціональності, вони являють собою взірець справжньої живої краси.
Достоїнствами дерев'яних вікон перш за все   виступають наступні характеристики:

 • екологічність
  дерево - натуральний екологічно чистий матеріал. В процесі виготовлення вікон воно пропитується спеціальним абсолютно безпечним розчином, що попреджує передчасне старіння та погіршення деревини як усередині, так і зовні;

 • довговічність та стійкість до перепадів температури
  сучасні конструкції та належна підготовка сировини гарантують надійність та довговічність дерев'яних вікон. Вони здатні витримувати значні температурні перепади (від   -50 С до + 50 С) та в багато разів міцніші за пластикові. Найкращі фарби, що виготовляються на основі водяних розчинників, є надзвичайно стійкими та вільно пропускають водяні пари. Вони здатні зберігати свій первинний відтінок, навіть, під дією ультрафіолетових променів;

 • висока шумоізоляція;
  низька теплопровідність, яка забезпечує комфортні умови в приміщенні в будь-яку пору року;

 • вільний обмін повітрям
  деревина проводить постійний обмін вологи та повітря, нормалізуючи кількість кисню в приміщенні. Дерев'яні рами здатні «дихати», що допомагає підтримувати природний рівень вологості.

 • довговічність
  якісно виготовлені та вмонтовані вікна з натурального дерева здатні радувати своїх власників протягом десятиліть.


Підприємство   «Віндов» пропонує високоякісні дерев'яні вікна з трьохшарового клеєного бруса. Перетин бруса 68мм * 80 мм з радіальним розпилом ламілей, що значно впливає на якість готового виробу.Основні переваги використання клеєного євробруса для вікон і дверей в порівнянні з масивом:
 • Вилучені всі недоліки деревини.

 • За рахунок невеликих розмірів елементів брусу, склеєних в різних напрямках волокон, в деревині і брусі знято внутрішні навантаження, що робить вироби   стійкими до викривлення, кручення, вигину, розтріскування.

 • Cушаться заготовки до 12% (± 2) вологості, що відповідає нормативам для нашої кліматичної зони.


При виготовленні дерев'яних вікон використовуються лакофарбові матеріали на водній основі   ZOBEL (Німеччина). Вікна, покриті фарбами або лаками на водній основі, які є екологічно чистими та безпечними, в експлуатації, довше зберігають еластичність, мають покращену міцність, зберігають блиск.

Нижні горизонтальні площини вікна найбільш схильні до атмосферних опадів, захищені алюмінієвими відливами компанії   NECKAR (Німеччина). Алюміній - матеріал, який не схильний до корозії і старіння.
Дерев'яні вікна, що виготовляються на підприємстві «Віндов» укомплектовані   ущільнювачем по периметру створки фірм DEVENTTR (Німеччина). Герметизація склопакета в рамі і створці вікна проводиться спеціальним силіконом, що забезпечує 100% гарантію захисту вікна від проникнення дощової води в середину вікна.

Ідеально спроектоване і виготовлене вікно є не єдиною умовою довговічності й безпечної експлуатації. Дуже важливо грамотно підійти до вибору фурнітури, яка забезпечує легкість роботи, герметичність і безпеку закривання. Тому, ми використовуємо тільки оригінальну фурнітуру німецького концерну Roto Frank AG.

Сучасні віконні технології та фурнітура Roto не вимагають зусиль при експлуатації вікон. Вікна виробництва підприємства «Віндов» з склопакетами товщиною 28мм. Можлива установка енергозберігаючих склопакетів з "і” - склом. Склопакет являє собою два скла (однокамерний), або три скла (двокамерний) з'єднаних між собою дистанційною рамкою.

Подивити галерею

 
© ПП "Віндов" Розробка сайту - Crafit.com